Usługi - Okablowanie strukturalne

Sieć teleinformatyczna jest fundamentem całej infrastruktury IT w przedsiębiorstwie - to od niej zależy bezawaryjna i bezpieczna praca środowiska informatycznego Twojej organizacji.

W zależności od potrzeb klienta i możliwości konstrukcyjnych budynku, instalację okablowania strukturalnego wykonujemy podtynkowo lub natynkowo w listwach elektroinstalacyjnych. Do połączeń międzybudynkowych stosujemy rozwiązania światłowodowe. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do spawania i pomiarów światłowodów.
Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej instalacji stosując materiały tylko renomowanych producentów. Wykonujemy również pomiary certyfikacyjne umożliwiające uzyskanie długoletniej, nawet 25 letniej gwarancji.

Wykonane przez nas sieci spełniają wszystkie normy okablowania strukturalnego, w tym: amerykańskie EIA/TIA 568 (568A, 568B), międzynarodowe ISO 11801 i europejskie EN 50173 (EN 50174)

(...) Na każde 10m² powierzchni biurowych powinny sie znajdować 2 gniazda RJ-45 i specjalne gniazdo elektryczne, które będzie w stanie zasilić stację roboczą (...)

 

Copyright © by GAWREX.PL

Tworzenie Stron Internetowych - CIK Jarosław Gumkowski