Usługi

W zależności od potrzeb klienta realizujemy:

  • projektowanie nowych sieci,
  • wykonanie sieci w pełnym zakresie - łącznie z dostarczeniem elementów aktywnych sieci komputerowej czy sprzętu telekomunikacyjnego (centrala telefoniczna wraz z aparatami),
  • certyfikowane pomiary sieci komputerowych,
  • stały serwis i nadzór techniczny,
  • doradztwo - ocena stanu technicznego istniejących już sieci oraz modernizacje i dostosowania ich do nowych potrzeb firmy!

 

 

Okablowanie strukturalne LAN

Sieć teleinformatyczna jest fundamentem całej infrastruktury IT w przedsiębiorstwie - to od niej zależy bezawaryjna i bezpieczna praca środowiska informatycznego Twojej organizacji.

W zależności od potrzeb klienta i możliwości konstrukcyjnych budynku, instalację okablowania strukturalnego wykonujemy podtynkowo lub na tynkowo w listwach elektroinstalacyjnych. Do połączeń między budynkowych stosujemy rozwiązania światłowodowe. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do spawania i pomiarów światłowodów.
Zapewniamy najwyższą jakość wykonanej instalacji stosując materiały tylko renomowanych producentów. Wykonujemy również pomiary certyfikacyjne umożliwiające uzyskanie długoletniej, nawet 25 letniej gwarancji.

Wykonane przez nas sieci spełniają wszystkie normy okablowania strukturalnego, w tym: amerykańskie EIA/TIA 568 (568A, 568B), międzynarodowe ISO 11801 i europejskie EN 50173 (EN 50174)
 

 

Sieci strukturalne

Jedną z najważniejszych instalacji nowoczesnego budynku, obok instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej, jest okablowanie strukturalne. Okablowanie to, do niedawna wykorzystywane do przesyłu danych w ramach tzw. sieci lokalnych, dzięki coraz bardziej zaawansowanym technologiom umożliwia transmisję głosu (telefonia tradycyjna, telefonia VoIP), obrazu (dostęp do kamer, zainstalowanych w kluczowych punktach budynku, transmisja strumieni video itp.) oraz dowolnych innych sygnałów, jak choćby do zarządzania budynkiem (realizacja tzw. "budynku inteligentnego"). Wszystkie te usługi mogą być realizowane przy wykorzystaniu tego samego medium transmisyjnego.

 

Copyright © by GAWREX.PL

Tworzenie Stron Internetowych - CIK Jarosław Gumkowski